Sağlıklı ve Dinamik Bir Yaşam İçin...

Çalışma Saatleri : H.içi 09:00-18:00, C.tesi 09:00-13:00
  İletişim : +90 (232) 442 1515

Atafizik Vizyonu

Hastalarımızın yaşam kalitesini arttırmak için tedavi şartlarını çok daha rahat ve uygun koşullarda gerçekleştirmeyi amaç edinen, kaliteden ve meslek ahlakından ödün vermeyen, çağdaş bilgi ve son teknolojinin takipçisi olan ve bunları hastalarıyla paylaşmayı hedefleyen, hastalarına rehber, uzmanlık alanlarında referans bir merkez olmayı sürdürmek.

Hizmetlerimiz

Hasta Hakları

İnsan haklarını kısaca; tüm insanların her açıdan doğuştan eşit ve özgür olması diye tarif etmek mümkündür. Hasta hakları da temel insan haklarından birisidir.

Eşitlik İlkesi

Irk, dil, din ve mezhep, cinsiyet, felsefi inanç, ekonomik ve sosyal durumunuz dikkate alınmadan hizmet almak en doğal hakkınızdır.

Nitelikli Hizmet

Saygı, itina ve ihtimam gösterilerek, güler yüzlü, nazik, şefkatli bir ortamda; her türlü hijyenik şartları sağlanmış, gürültülü ve rahatsız edici bütün etkenler giderilmiş bir sağlık hizmeti almak hakkınızdır.

Mahremiyet ve Güven

Her hastanın gizliliğe uygun bir ortamda her türlü sağlık hizmeti alma hakkı vardır. Bunun yanında, sağlık hizmetini güvenli bir ortamda alma hakkınız vardır.

Alanında Uzman Ekibimiz ile tanışın.

Özel Atafizik Tıp Merkezi, deneyimli ve uzman ekibi ile sizlerin güven içerisinde hissedebileceğiniz bir hizmet politikası izliyor.

dr_bulent_karabulut
Dr.Şükrü Bülent Karabulut

İhtisasını Hacettepe Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalında tamamlayan Doktor Şükrü Bülent Karabulut, aynı zamanda merkezimizin kurucusudur .

Devamı...
dr_bayram_civilibal
Dr.Bayram Çivilibal

İlk ve ortaöğrenimini Türkiye'de tamamladıktan sonra Yükseköğrenim için Almanya'ya giden Dr.B. Çivilibal, 30 yılı aşkın yurtdışı deneyimi sonunda yurda dönerek ekibimize katılmıştır.

Devamı...
dr_mustafa_yalcin
Uzm. Dr. Mustafa YALÇIN

İzmir Tire ilçesi doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi burada tamamladım. Gastroenteroloji uzmanlığımı 2012 yılında Dokuz Eylül Tıp Fakültesi’inde yaptım.

Devamı...
dr_seyda_ozdemir
Dr.Şeyda Özdemir

Ankara Numune Hastanesinde ihtisasını tamamlayan Doktor Şeyda Özdemir daha sonraki kamu hizmeti deneyiminin ardından 2009 yılında Özel Atafizik Tıp Merkezi ekibine katılmıştır .

Devamı...
dr_filiz_karakas
Dr.Filiz Karakaş

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinede ihtisasını tamamlayan Doktor Filiz Karakaş daha sonraki kamu hizmeti deneyiminin ardından 2014 yılında Özel Atafizik Tıp Merkezi ekibine katılmıştır .

Devamı...
dr_ayse_sevil_sahbaz
Dr.Ayşe Sevil Şahbaz

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde ihtisasını tamamlayan Doktor Ayşe Sevil Şahbaz daha sonraki kamu hizmeti deneyiminin ardından 2015 yılında Özel Atafizik Tıp Merkezi ekibine katılmıştır .

Devamı...

Sağlık Köşesi

Özel Atafizik Tıp Merkezi uzmanlarından ve diğer güvenilir kaynaklardan sağlıklı yaşama dair öneriler ve bilgiler.

Antalgic Trak. İzmir'de İlk ve Tek!

Antalgic Trak... İzmir'de İlk ve Tek!

Posted by Özel Ata Fizik on 23 Ocak 2016 Cumartesi
İzmir’de İlk ve Tek!

Bel ve boyun fıtıklarının tedavisinde çok etkili olan ROBOTİK TRAKSİYON (Bel ve boyun çekme) sistemi ANTALGİC-TRAK ile ilgili hazırlamış olduğumuz…

Devamı...
Devamı...
Devamı...